projekty graficzne Warszawa

Konka Design Studio - o nas

Specjalizujemy się w projektowaniu. Nasza filozofia projektowania to Design Thinking. Koncentrujemy się na użytkowniku i zrozumieniu jego potrzeb zarówno świadomych jak i nieświadomych. Patrzymy na proces projektowania z wielu perspektyw, aby najlepiej osiągnąć porządany cel.

Szukasz kreatywnego wsparcia dla swojej marki?

Agencja kreaktywna Konka

Jesteśmy doświadczonym zespołem kreatywnych projektantów materiałów reklamowych. Jeśli jesteś na naszej stronie, to lepiej trafić nie mogłeś. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy każdą reklamę. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Nasza oferta to przede wszystkim:

- profesjonalne podejście do tematu
- przygotowanie materiałów pos
- projektowanie logo według najlepszych standardów
- user experience na najwyższym poziomie

Profesjonalna agencja graficzna

Moglibyśmy naszą ofertę przedstawić w możliwie najkrótszy sposób. Moglibyśmy napisać, że jesteśmy doświadczoną agencją, która wykona dla Ciebie szeroko rozumiane materiały reklamowe i... na tym skończyć. Jednak podobnie jak Ty, również i my jesteśmy profesjonalistami. Wiemy więc doskonale, że ogólnikowy opis nic ciekawego do naszej oferty nie wniesie. Dlatego postanowiliśmy podzielić ją na kilka segmentów i każdy z nich dokładnie opisać.

Projektowanie materiałów interaktywnych

Posiadasz swoją stronę internetową i chcesz ją zoptymalizować pod kątem użyteczności? Chcesz, aby oddziaływała ona na Twoich Gości jak najbardziej pozytywnie? Zleć to nam! Projektowanie user experience to nasza specjalność. Sprawimy, że Twój serwis przyciągnie do Ciebie nowych Klientów!

Materiały reklamowe dla Ciebie!

Nasza agencja kreatywna Warszawa stworzy specjalnie dla Ciebie profesjonalne nośniki reklamowe. Przygotowane przez nas materiały POS sprawią, że zainteresowanie Twoimi produktami gwałtownie wzrośnie. Nie wierzysz? Sprawdź wizualizacje tworzone przez nas na zlecenie naszych Klientów.

Naszą specjalnością jest również projektowanie materiałów POS. Wykonamy dla Ciebie najlepszy możliwy nośnik reklamy od projektu, to fizycznego przekazania Tobie!

Wypromujemy Twój brand!

Chcesz sprawić, by Twój znak towarowy wreszcie zaczął na Ciebie zarabiać? Identyfikacja wizualna to ten rodzaj marketingu, od którego zależy powodzenie Twojego biznesu. Sprawdź, jakie znaki towarowe mają najwięksi gracze na rynku. Możemy sprawić, że Twój również będzie tak wyglądał.

Nasza agencja graficzna Warszawa wykona również dla Ciebie profesjonalne projektowanie logo. Jeśli nie wiesz, jak ma ono wyglądać, bądź zwyczajnie nie masz na to czasu, koniecznie zgłoś się do nas. Damy Ci receptę na nową jakość Twojego biznesu.