Identyfikacja wizualna - studio graficzne Warszawa

Identyfikacja wiuzalna

Spójny wizerunek Twojej marki to efektywniejsze jej postrzeganie przez klientów. Identyfikacja wizualna "obrazuje" nazwę, ustala zasady, wizualizuje emocje i charakter marki. Ustala i porządkuje zasady, dodając realnej wartości Twojej marce. Buduje ją wuzględniejąc i projektując:

Zaprojektujmy identyfikacja wizualną Twojej marki

Identyfikacja wizualna

Projektowanie logo

Konka Design - studio graficzne Warszawa - projektowanie logo

Logo

to nazwa - znak Twojej marki. Zaprojektujemy jej formę wizualną aby funkcjonowała w otoczeniu. Przekazwywała swoim odbiorcą wartości marki i emocje z nią związane. Logo i zasady jego stosowania są podstawą identyfiacji wizualnej. Zaprojektujemy je dla Twojej marki.

Barwa i kolorystyka marki

Wizerunek Twojej marki wzbudza emocje wśród odbiorców. To jak jest postrzegana wypływa między innymi kolorustyka marki. Dobrane kolory, stanowią bezpośrednio cześć dalszego designu mraki. Wpływają na komunikację i oddziaływanie na klientów, opwakownia produktów, prezentację usuług, przestrzeń w punkcie sprzedaży. Kolor pomaga się; wyróżnić, przyciągnąć wzrok, działać kojąco, podkreślić charakter produktu lub usługi. Budując identyfikację wizualną marki dostrzegamy emocje, po to by najlepiej je zwizualiwoać.

Konka Design - studio graficzne Warszawa - kolor i identyfiacja wizualna
Konka Design - studio graficzne Warszawa - typografia w identyfikacji wizualnej

Czcionka i typografia

Styl wizualny i motyw graficzny

Konka Design - studio graficzne Warszawa - motywy graficzny w identyfikacji wizualnej

Sprawdź nas,

Projektujemy świadomie...